AlcoQuick bez ustnika, bezkontaktowy, przesiewowy

# PROCEDURA POBRANIA PRÓBKI POWIETRZA OSOBY BADANEJ DO KOMORY SENSORA JEST TAKA SAMA JAK W ALKOMACIE BEZUSTNIKOWYM ALCOBLOW - DOTATKOWO JEST INFORMACJA WARTOSCI CYFROWYCH NA WYŚWIETLACZU.

# MENU w języku polskim.

AlcoQuick to bezustnikowy alkomat wyjątkowo szybki i prosty w obsłudze. Urządzenie posiada sensor elektrochemiczny do sprawdzenia obecności bądź nieobecności alkoholu w wydychanym powietrzu. Trzeźwość kierowców przeprowadza się bezkontaktowo – pomiar nie wymaga korzystania z ustnika. Wystarczy dmuchać przez 2 sekundy w kierunku otworu z odległości 1-2 cm. Po chwili wyświetlany zostaje wynik pomiaru w wartościach cyfrowychAlkomat pracuje w sposób ciągły, bada ponad pół tysiąca osób na godzinę.

 

Ze względu na powtarzalność pomiarów, niezwykłą precyzję i szybkość alkomat świetnie nadaje się w badaniach trzeźwości przez min. policję na drodze, pracowników ochrony w bramach dużych fabryk, w obiektach wojskowych, czy przy wejściach na imprezy masowe.

Ogromną zaletą tego urządzenia są funkcje przydatne w pracy policji, agencji ochrony czy innych służb – oświetlenie twarzy osoby badanej oraz lampy led diodowe sygnalizacyjne (kolor czerwony i zielony 12 led) , które mogą służyć do zatrzymania pojazdu w nocy czy też kierowania ruchem.

 

AlcoQuick posiada dwa tryby pobierania powietrza:

Aktywny - pomiar w tym trybie służy do dokładnego określenia stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Podczas tego pomiaru do sensora dociera jedynie powietrze wydychane z głębi płuc. Informacje po dokonanym pomiarze pojawiają się w formie wyświetleń diodowych oraz wartości cyfrowych na wyświetlaczu LCD.

Pasywny - pomiar w tym trybie służy do określenia stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu, kiedy osoba badana nie chce bądź nie może wykonać poprawnego testu. Tryb pasywny stosujemy do badania zawartości pojemników, jeśli zachodzi podejrzenie, że w pojemniku znajduje się alkohol.

 

ALKOTEST posiada DEKLARACJĘ ZGODNOŚCI:

Dyrektywa: Electromagnetic Compatibility Directive (EMC) 2004/108/EC

zgodność z normą  EN61326-1:2006

Zgodność z deklaracją RoHS Conformity 2002/95/EC

 

Dane techniczne:

 • Typ czujnika: elektrochemiczny z kontrolą przepływu powietrza
 • Czas przygotowania do pracy: ok 3 s.
 • Czas pomiaru: ok 2 s.
 • Oprogramowanie monitorujące stan baterii i pracę sensora
 • Menu w języku polskim
 • Wymiary: 284x68.5x5x74mm
 • Waga: ok. 350 g
 • Zakres pracy temperatur: -5 - 50 stopni C
 • Zasilanie: baterie alkaliczne „AA” 1.5V 4 sztuki
 • Kalibracja 6-12 miesięcy

 

W skład zestawu wchodzą:

 1. Alkomat
 2. 4 szt. baterii alkalicznych typu AA 1/5V
 3. Smyczka, skórzana zawieszka na rękę
 4. Instrukcja obsługi w j. polskim wraz z warunkami gwarancji
 5. FV lub paragon
 6. Certyfikat / Atest kalibracji fabrycznej
 7. Deklaracja zgodności

 

Zachęcamy do obejrzenia filmiku prezentującego alkomat AlcoQuick:

 

 

 

#Opcjonalnie: bezpieczny pokrowiec na zamek, dotepny w zakładce - Akcesoria

 

Gwarancja 12 miesięcy dla podmiotów gospodarczych, 24 miesiące konsumenci-osoby prywatne, wyznacznik Ustawa z dnia 27.07.2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej, z zachowaniem procedury kalibracji.

Sortuj wg:
 • Alkomat

  Alkomat bez ustnika AlcoLook [FIT 032] Menu w j.polskim, pomiar przesiewowy bezkontaktowy tj. w Alcoblow PROMOCJA

   

  Posiadamy na stanie:93
  Cena:1420.00»1317.00
  Netto:1070.73(Vat 23%)
 • alkomat-przesiewowy-draeger-5000-certyfikat-kalibracji-kalibracje-gratis-prezent.jpg

  Alcotest Drager alkomat 5000 bez ustnika przesiewowy

  Cena:1850.00»1802.00
  Netto:1465.04(Vat 23%)
 • iblow.png

  iBlow - alkomat bez ustnika, przesiewowy

  to najwyższej klasy alkomat opracowany, by w 100% zaspokoić potrzeby służb mundurowych, przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Idealne narzędzie do ultra-szybkiego badania grup ludzi oraz sytuacji wymagających natychmiastowej interwencji (również gdy osoba badana nie chce współpracować podczas wykonywania testu).
  Dzięki zastosowaniu niezwykle szybkiego, nowoczesnego sensora elektrochemicznego typu SuraCell pomiar trwa zaledwie 4 sek. dając możliwość przebadania ponad pół tysiąca osób na godzinę.
  Cechą szczególnie istotną jest funkcja pracy w trybie pasywnym, dzięki której można wykonać test na obecność alkoholu w pojemnikach z płynami oraz przebadać osoby niewspółpracujące przy badaniu.
  O orientacyjnym stężeniu alkoholu w wydychanym powietrzu informuje czytelny wyświetlacz LCD oraz wbudowana lampa sygnałowa LED (zielona/czerwona). Urządzenie może być zasilane 4 lub 6 bateriami.

  Cena:1680.00»1549.00
  Netto:1259.35(Vat 23%)
 • Alkomat AlcoQuick

  Alkomat AlcoQuick bez ustnika, bezdotykowy, pomiar tj. w Alcoblow

  AlcoQuick to alkomat bezdotykowy wyjątkowo szybki i prosty w obsłudze. Urządzenie posiada sensor elektrochemiczny do sprawdzenia obecności bądź nieobecności alkoholu w wydychanym powietrzu. ..

  Towar niedostępny
  Cena:1219.36
  Netto:991.35(Vat 23%)
Do góry