Alkomaty dla każdego

Polecane produkty *DZWOŃ NEGOCJOWAĆ*

Sortuj wg:

ALKOMATY, DETEKTORY, CZUJNIKI

Wystarczy, że przekroczysz dopuszczalny limit poziomu alkoholu we krwi o dziesiątą część promila i stracić prawo jazdy. Niekoniecznie dlatego, że złapie Cię policja – także przy wypadku nie z Twojej winy poniesiesz karę. Żeby tego uniknąć, kup alkomat. Dzięki niemu zawsze sprawdzisz, czy możesz prowadzić, czy lepiej powierzyć kierownicę komuś innemu. Dowiesz się, czy alkohol wypity poprzedniego dnia wywietrzał z Twojego organizmu. Nasz sklep oferuje najwyższej alkomaty renomowanych producentów w atrakcyjnych cenach.

Alkomat dla kierowcy

Nic dziwnego, że dla świadomego kierowcy alkomaty, tak jak gaśnice, to podstawowy element wyposażenia każdego samochodu. Oprócz nich oferujemy także czujniki i detektory. Dzięki nim podniesiesz poziom bezpieczeństwa swojego i swoich bliskich, zadbasz o jakość podróży i trwałość Twojego samochodu. 

Kupuj alkomaty osobiste, barowe i policyjne bez konieczności rejestracji! Wybieraj czujki i czujniki dymu, detektory i inne urządzenia w konkurencyjnych cenach. 

Obowiązkowe alkomaty

Przygotuj się na obowiązkowe alkomaty już teraz. Zadbaj o zgodność z planowanymi przepisami i kontroluj trzeźwość na bieżąco. Niezależnie od tego, jakie wybierzesz, w aucie zbadasz się ze stuprocentową skutecznością.  Oferujemy atrakcyjne ceny alkomatów dla każdego!