Test narkotykowy Multi 6

Indeks: 1

39,00 zł
Brutto

Test sześcioparametrowy wykrywający obecność marihuany (THC), amfetaminy, morfiny (opiaty), kokainy, ekstazy ...

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Bezpieczeństwo dokonywanych zakupów Bezpieczeństwo dokonywanych zakupów
  • Szybka dostawa produktów Szybka dostawa produktów
  • Proste zasady zwrotów Proste zasady zwrotów

Immunochromatograficzny, skriningowy test narkotykowy Multi 6 służy do jednoczesnego wykrywania obecności kilku substancji - marihuany, amfetaminy, kokainy, opiatów, metadon i metamfetaminy oraz ich pozostałości w moczu. Multi test narkotykowy został stworzony z myślą o użytku profesjonalnym i cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na swoją precyzję, a także możliwość szybkiego uzyskania wyników. Multi 6 to nowoczesny tester narkotykowy, którego stosowanie nie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń do pomiarów. Pozwala przeprowadzić test na benzodiazepiny w badaniach in vitro, umożliwia też wykrycie innych spokrewnionych substancji w moczu. Już teraz zamów Multi test narkotykowy! Cena produktu jest bardzo atrakcyjna.

Test dostarcza tylko wstępnych informacji. Wynik należy potwierdzić innymi metodami. Zalecana jest metoda (GC/MS)

W metodzie tej narkotyk obecny w próbce moczu współzawodniczy z koniugatem narkotyku unieruchomionym na membranie płytki o ograniczoną liczbę monoklonalnych przeciwciał przeciw danemu narkotykowi. Na płytce znajdują się immobilizowane koniugaty każdego z testowanych narkotyków w strefie testowej „T”: oraz koniugaty przeciwciał przeciwko każdemu narkotykowi. Podczas oznaczania próbka moczu w wyniku działania sił kapilarnych przesuwa się w górę płytki. Jeśli w próbce moczu, stężenie określonego narkotyku jest mniejsze niż wynosi czułość testu dla tego narkotyku wówczas nie będą wysycone miejsca wiązania na przeciwciałach. Przeciwciała zostaną przechwycone przez immobilizowane koniugaty danego narkotyku i pojawi się czerwony prążek w strefie testowej „T” (wynik ujemny). Jeżeli stężenie określonego narkotyku w próbce moczu jest wyższe niż wynosi czułość testu dla tego narkotyku, to pojawi się czerwony prążek w strefie „T” – wynik dodatni. Niezależnie od obecności narkotyków w próbce, powinien się zawsze pojawić czerwony prążek w części kontrolnej „C”. Jego obecność służy do weryfikacji prawidłowości wykonania oznaczeń oraz jakości odczynników.

Minmalne opakowanie zbircze to 30 testów.

Test sześcioparametrowy wykrywający obecność marihuany (THC50), amfetaminy (AMP1000), kokainy (COC300), metadon (MTD300), opiaty (OPI300), metamfetamina (MET1000)

Amfetamina jest wykrywana do 24 godzin od zażycia, Marihuana do 10 dni od zażycia inne narkotyki i ich pochodne do 3 dni od zażycia.

Czas przydatności testów do użycia wynosi do 18 miesięcy od daty produkcji. Testy posiadają europejski certyfikat CE i IVD dla testów diagnostycznych.