Urządzenia pomiarowe

Oferujemy precyzyjne, sprawdzone i trwałe urządzenia pomiarowe. Dzięki nim wykryjesz obecność tlenku węgla, wyciek gazu czy innych substancji. Wśród naszych propozycji znajdziesz także różnego rodzaju kamery, wykrywacze, detektory. Kupisz mierniki ciśnienia oraz dalmierze. Znajdziesz dokładnie takie urządzenia pomiarowe, których potrzebujesz. Zobacz nasze propozycje już teraz.

Strony:
Sortuj wg:

Urządzenia pomiarowe w sklepie TOP TRADE

Zarówno w działalności gospodarczej jak i w domu trudno obejść się bez przyrządów pomiarowych - profesjonalnych i tych przeznaczonych do codziennego, niespecjalistycznego użytku. Dlatego w TOP TRADE oferujemy narzędzia i przyrządy pomiarowe, które dotyczą szeregu zjawisk i czynności takich jak:

  • sprawdzanie parametrów wody (np. pH czy zasolenia)
  • wykrywanie obecności gazu i tlenku węgla (czadu)
  • mierzenie odległości
  • rejestracja obrazu i dźwięki
  • mierzenie temperatury, wilgotności powietrza, ciśnienia i innych zjawisk atmosferycznych
  • sprawdzanie grubości powłok lakieru samochodowego
  • mierzenie natężenia światła
  • mierzenie promieniowania

Narzędzia miernicze w TOP TRADE

Aby móc przeprowadzić odpowiedni pomiar, niezbędne do tego są narzędzia i mierniki najwyższej jakości. Gwarantują one prawidłowy wynik pomiaru, dzięki czemu możemy dostosować odpowiednio nasze działania lub zlikwidować zagrożenie jak w przypadku obecności tlenku węgla w pomieszczeniu. Narzędzia i przyrządy pomiarowe oferowane przez nasz sklep znajdziesz w najdogodniejszych cenach - pozwoli Ci to na podjęcie ważnych inwestycji, które na przykład poprawią warunki BHP i komfort pracy w Twojej firmie. Niektóre z proponowanych mierników przydadzą się również w domu, na przykład w przydomowym garażu, a w przypadku czujników CO - w całym mieszkaniu, a w szczególności w kuchni czy innych pomieszczeniach, w których istnieje ryzyko pojawienia się tlenku węgla. Sprawdź naszą ofertę i wybierz takie narzędzia miernicze, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Do góry