Xblitz

Xblitz to oferta kamer sportowych i samochodowych, rejestratorów trasy, akcesoriów szpiegowskich, kamer IP oraz zestawów samochodowych marki Xblitz. W dzisiejszych czasach bardzo popularne stało się rejestrowanie trasy podczas jazdy. Pozwala to na odtworzenie różnych sytuacji na drodze, które miały miejsce. Posiadamy bardzo szeroki wybór rejestratorów, dzięki czemu docieramy do Klientów mniej wymagających, jak również do tych, którzy płacą i wymagają dobrego sprzętu. W ofercie niebawem również głośniki bezprzewodowe bluetooth Xblitz

Sortuj wg:
 • xblitz_GO_se1-1.jpg

  KAMERA SAMOCHODOWA XBLITZ GO se

  Rejestrator trasy, kamera samochodowa (tzw. czarna skrzynka) renomowanej marki Xblitz pozwoli Ci na spokojną i bezpieczną podróż. Nie zaskoczą Cię już żadne nieprzewidziane sytuacje na drodze. Niezbędna zarówno podczas długich wyjazdów wakacyjnych jak i podczas codziennych podróży do pracy, do bez-piecznego poruszania się po mieście.

  Cena:470.00»429.00
  Netto:348.78(Vat 23%)
 • xblitzP500_1-2.jpg

  KAMERA SAMOCHODOWA XBLITZ P500

  Pierwszy rejestrator jazdy z wbudowanym jonizatorem poprawiającym jakość powietrza w Twoim samochodzie, a tym samym poprawiający komfort podróżowania. Jako pierwszy rejestrator dostępny na rynku posiada także magnetyczne uchwyty, mocowania do szyby pozwalające na szybkie i bezproblemowe wypięcie kamery i zabranie jej ze sobą wychodząc z auta.

  Cena:749.00
  Netto:608.94(Vat 23%)
 • Xblitz_park_view_4.jpg

  Rejestrator jazdy XBLITZ PARK VIEW lusterko

  Cena:429.00
  Netto:348.78(Vat 23%)
 • xblitz-dual-core-2.jpg

  Rejestrator jazdy XBLITZ DUAL CORE

  Kamera samochodowa (tzw. czarna skrzynka) renomowanej marki Xblitz pozwoli Ci na spokojną i bezpieczną podróż.
  Nie zaskoczą Cię już żadne nieprzewidziane sytuacje na drodze.

   

  Posiadamy na stanie:5
  Cena:499.00»459.00
  Netto:373.17(Vat 23%)
 • xblitz-ghost-3.jpg

  Rejestrator jazdy XBLITZ GHOST

  Rejestrator jazdy, kamera samochodowa Ghost firmy Xblitz pozwoli Ci na spokojną codzienną jazdę jak i bezpieczną podróż. Niezbędna zarówno podczas długich wyjazdów wakacyjnych jak i podczas codziennych podróży do pracy.

  Cena:329.00»287.00
  Netto:233.33(Vat 23%)
 • xblitz-p100-4.jpg

  Rejestrator jazdy XBLITZ Professional P100

  Rejestrator jazdy, kamera samochodowa P100 firmy Xblitz pozwoli Ci na spokojną codzienną jazdę jak i bezpieczną podróż. Niezbędna zarówno podczas długich wyjazdów wakacyjnych jak i podczas codziennych podróży do pracy.

  Cena:701.00»689.00
  Netto:560.16(Vat 23%)
 • xblitz-black-bird-2.jpg

  Rejestrator jazdy Xblitz BLACK BIRD

  Rejestrator jazdy, kamera samochodowa Black Bird firmy Xblitz pozwoli Ci na spokojną codzienną jazdę jak i bezpieczną podróż. Niezbędna zarówno podczas długich wyjazdów wakacyjnych jak i podczas codziennych podróży do pracy.

  Cena:399.00»379.00
  Netto:308.13(Vat 23%)
 • xblitz-mirror-2016-3.jpg

  Rejestrator jazdy Xblitz MIRROR 2016 lusterko

  Kamera samochodowa (tzw. czarna skrzynka) renomowanej marki Xblitz pozwoli Ci na spokojną i bezpieczną podróż. Nie zaskoczą Cię już żadne nieprzewidziane sytuacje na drodze.

  Cena:339.00»299.00
  Netto:243.09(Vat 23%)
 • xblitz-xfinder-1.jpg

  X-FINDER WIELOFUNKCYJNY BRELOK XBLITZ

  Wielofunkcyjny, miniaturowy brelok do kluczy. Zastosowanie najnowszej technologii Bluetooth 4.0 o bardzo niskim poborze energii pozwala na bezprzewodowe połączenie z telefonami działającymi na systemach Android 4.3 lub nowszy oraz iOS 7.0 lub nowszy. Kompatybilny tylko z telefonami z komunikacją Bluetooth 4.0.

  Cena:99.99»67.60
  Netto:54.96(Vat 23%)
 • xblitz-x200-zestaw-glosnomowiacy-1.png

  Zestaw Głośnomówiący XBLITZ X200

  Przenośny zestaw głośnomówiący został stworzony z myślą o wygodzie i swobodzie jaką daje bezprzewodowa komunikacja. Z podwójnie funkcjonalnym adapterem zasilającym może być używany w samochodzie, biurze, w domu, bez konieczności używania rąk. Z zaawansowanym technologicznie wbudowanym mikrofonem wyposażonym w rozwiązanie D.S.P usuwanie echa i tłumienie hałasu, zestaw osiąga wysoką funkcjonalność.

  Cena:148.00»115.00
  Netto:93.50(Vat 23%)

Kamery samochodowe Xblitz w naszym sklepie

Jednym z najchętniej montowanych gadżetów, które mogą służyć poprawie naszego bezpieczeństwa, są kamery do samochodu. Nic w tym dziwnego, kamery z rejestratorem pozwalają na utrwalenie zdarzeń drogowych i ochronę siebie oraz swoich bliskich lub firmy. W związku z tym proponujemy kamery samochodowe Xblitz, które nie bez powodu zyskały ogromną popularność wśród polskich użytkowników dróg. Są przede wszystkim niezawodne, co jest szczególnie ważne w przypadku długich tras i częstych podróży. Gwarantują wysoką rozdzielczość obrazu - każdy szczegół wydarzeń drogowych będzie widoczny na tyle, aby nagranie mogło być brane np. przez sąd pod uwagę jako dowód w sprawie. Kamery samochodowe Xblitz posiadają również pojemne karty pamięci, na których można nagrać nawet do 10 godzin jazdy w wysokiej rozdzielczości.

Kamery samochodowe z nagrywaniem

Co ważne, kamery do samochodu Xblitz automatycznie się włączają wraz z uruchomieniem silnika, w związku z czym nie musisz na dobrą sprawę o niej pamiętać! Wystarczy, iż będzie podłączona do gniazda zapalniczki. Solidne uchwyty kamer sprawiają, iż te bez problemu trzymają się podczas wielu godzin użytkowania. W związku z tym, iż w czasie nagłego zdarzenia (np. kolizji) zapominamy o tym, aby zabezpieczyć nagranie, to rejestratory jazdy Xblitz zostały wyposażone w specjalny G-Sensor. Funkcja ta wykrywa nagłe hamowanie i natychmiast zabezpiecza przed nadpisaniem nagrywany plik, co może Ci później posłużyć do analizy całej sytuacji i podjęcia dalszych kroków.

Do góry