Alkomaty podręczne

Podręczny alkomat

Alkomat cyfrowy do niedawna kojarzył się głównie z policyjną kontrolą trzeźwości, jakiej poddawani byli wybrani kierujący pojazdami. Obecnie podręczny alkomat stosują firmy, aby sprawdzić trzeźwość pracowników, coraz częściej po cyfrowe alkomaty sięgają także osoby prywatne, które chcą mieć większą kontrolę nad stanem trzeźwości swoim i znajomych. Alkomaty przydają się zwłaszcza po imprezach i coraz częściej stanowią wyposażenie samochodu.

Alkomaty podręczne

Jest 55 produktów.

Pokazano 1-12 z 55 pozycji

Aktywne filtry

Alkomat ALKOHIT X8 NOWOŚĆ!

Cena 455,00 zł

Alkohit X8 to najnowszy model z serii podręcznych alkomatów Alkohit ® przeznaczonych do użytku indywidualnego z gwarancją na sensor do 2 lat oraz do 6 lat na urządzenie.
 

Alkomat Alcovisor C2H5OH

Cena 1 980,00 zł

Budowa alkomatu oparta jest na podzespołach najnowszej generacji m. in. ogniwie amerykańskiej firmy GUTH LABOLATORIES INC. ALCOTECTOR C2H5OH jest jedynym na świecie urządzeniem z wbudowaną alfanumeryczną klawiaturą umożliwiającą wprowadzenie...

Alkomat BACscan F-45 *10 LAT GWARANCJI*

Cena 385,00 zł

Alkomat BACscan® F-45 jest zaawansowanym technologicznie urządzeniem do kontroli zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Został wyposażony w wysokiej klasy elektrochemiczny sensor gwarantujący precyzyjne wyniki pomiarów dla całego zakresu pomiarowego.

Alkomaty cyfrowe – niezbędnik każdego kierowcy i każdej firmy

Wszyscy znamy tę niepewność o poranku po skończonej imprezie, na której królowały napoje wyskokowe. Czy już możemy jechać? Może powinniśmy poprosić znajomego, albo zadzwonić po taksówkę? W tej kwestii nie powinno się ryzykować. Pomijając kwestię mandatu, jest to zwyczajnie nierozsądne i niebezpieczne dla nas i innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego zawsze warto mieć w samochodzie, domu lub firmie alkomat podręczny. Wysokiej klasy alkomaty cyfrowe gwarantują dokładność pomiarów i niezawodność, wtedy, gdy jej najbardziej oczekujemy. Zaawansowane technologicznie urządzenia do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagana jest bezwarunkowa trzeźwość, na ulicy czy w zakładach pracy. Kompaktowe rozmiary urządzenia pozwalają mieć alkomat cyfrowy zawsze przy sobie. Ergonomiczny kształt gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo podczas badania, zarówno dla badającego, jak i dla badanego. Niezależnie, czy wybierzemy model bezustnikowy, czy z ustnikami wymiennymi, alkomaty cyfrowe podręczne są zaopatrzone w rozwiązania minimalizujące ryzyko przenoszenia drobnoustrojów i bakterii. Wysoki stopień higieny urządzenia i szybki, zaawansowany procesor elektrochemiczny, umożliwiają badanie dużych grup w krótkim czasie. Ergonomia i szybkość pomiaru – to główne atuty, dla których Klienci sięgają po podręczne alkomaty. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem podręcznych alkomatów cyfrowych na stronie Alko-maty.pl, w tym alkomatów przesiewowych do zastosowań na szeroką skalę, jak i niewielkich podręcznych alkomatów osobistych.