Alkomaty bez ustnika, bezkontaktowe, przesiewowe, bezustnikowe

Alkomaty nie wymagające ustnika

Wbrew pozorom w ostatnim czasie coraz więcej osób decyduje się zainwestować w różnego rodzaju alkomaty. Choć do tej pory tego typu urządzenia kojarzyły nam się tylko i wyłącznie ze służbami mundurowymi, obecnie każdy z nas może w nie zainwestować, ponieważ ułatwią nam życie. Z pewnością nie raz już zdarzyło się, że po długiej nocy, w trakcie której wypiliśmy alkohol, następnego dnia trzeba było wsiąść za kierownicę. Mając na wyposażeniu taki alkomat bez ustnika możemy szybko sprawdzić, czy jesteśmy w stanie prowadzić.

Alkomaty bez ustnika, bezkontaktowe, przesiewowe, bezustnikowe

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-12 z 25 pozycji

Aktywne filtry

Alkomat Alcosensor FST / PS bezustnikowy

Cena 3 200,00 zł

FST / PS w wersji pasywnej został zaprogramowany tak, żeby zminimalizować czas obsługi i uzyskać szybko wynik wstępny. Służy do przesiewowego badania trzeźwości dużej ilości osób w możliwie najkrótszym czasie...

Alkomat bez ustnika Alkohit x100 DOWODOWY +...

Cena 1 300,00 zł

Produkt zgodny z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 16 lipca 2014 r. w sprawie wykazu środków działających podobnie do alkoholu oraz warunków i sposobu przeprowadzania badań na ich obecność w organizmie. Zmiany w k.p.

Alkomaty przesiewowe – niezawodne narzędzia pomiarowe

Bezpieczeństwo to niepodważalny priorytet w każdym zakładzie pracy. Także poza obowiązkami zawodowymi jesteśmy za nie odpowiedzialni i dążymy do minimalizowania czynników, które zmniejszają stopień bezpieczeństwa. Alkohol jest częstym sprzymierzeńcem wypadków, dlatego pracodawcy chcą mieć pewność, że kierowca, wsiadając do samochodu, czy pracownik, wchodząc na teren zakładu, nie mają we krwi jego nadmiernej ilości. Alkomaty bez ustnika to w tym wypadku najlepsze narzędzia. Zaawansowane technologicznie urządzenia pozwalają bezkontaktowo, szybko przebadać dużą liczbę osób na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Aby uruchomić układ pobierania powietrza w trybie aktywnym, wystarczy, że badany wykona odpowiednio silny wydech. Ponadto, alkomat bez ustnika posiada również tryb pasywny. To idealne rozwiązanie, gdy badana osoba nie potrafi, bądź nie chce wykonać wydechu. Alkomat przesiewowy sprawdza się też w przypadku, gdy chcemy „przebadać” pojemnik na zawartość alkoholu. Alkomaty bez ustnika posiadają pamięć pewnej ilości testów, co stanowi dodatkowy atut. Użytkowanie ułatwiają takie rozwiązania jak menu w języku polskim, wyraźny wyświetlacz LCD, na którym pojawiają się wyniki pomiarów, a także diody – zielona, żółta i czerwona, oznaczające odpowiednio: brak alkoholu, niewielka ilość i niedopuszczalna zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Na stronie Alko-maty.pl znajdą Państwo szeroki wybór alkomatów bezkontaktowych, stosowanych między innymi przez policję czy zakłady pracy, regularnie wykonujące pomiary. W ofercie widnieją również alkomaty przesiewowe z drukarką oraz zestawy w rodzaju alkomat policyjny + czujnik czadu lub alkomat AlcoBlow z pokrowcem + czujnik zmęczenia “Stop Sen”.