Alkomaty profesjonalne - dowodowe (POLICYJNE)

Profesjonalne alkomaty policyjne

Aby mieć pewność wyników otrzymywanych z pomiaru alkomatem policyjnym, musisz korzystać z atestowanego sprzętu. Ten znajdziesz na Alko-maty.pl. W tej kategorii produktów prezentujemy profesjonalne alkomaty dowodowe z atestem, których wyniki są wiarygodne i mogą być porównywalne z alkomatami policyjnymi. Atestowany alkomat policyjny gwarantuje, że sprzęt spełnia rygorystyczne normy, które świadczą o jakości dokonywanych pomiarów. Atesty są udzielane przez wyspecjalizowane organizacje, które zajmują się kontrolowaniem urządzeń pomiarowych. Atestowane alkomaty znajdą też zastosowanie w firmach w celu weryfikowania przydatności pracowników do pracy - głównie kierowców, pracowników budowlanych, osób zatrudnionych w przemyśle wydobywczym czy transporcie drogowym. Profesjonalny alkomat policyjny na użytek przedsiębiorstwa ma wiele zalet. Przede wszystkim pozwoli zadbać o bezpieczeństwo, ale także zmotywować załogę i będzie twardym dowodem w ewentualnych sporach z pracownikami.

Szeroki wybór alkomatów dowodowych

W sklepie internetowym Alko-maty.pl oferujemy pokaźny zestaw alkomatów dowodowych (policyjnych). Są w śród nich modele z drukarkami oraz oferujące świadectwo wzorcowania. Na naszych wirtualnych półkach znajdziesz m.in. modele: Alkohit, Alcovisor Mercury, Alcosensor, Alcoquant, ALP, Drager, PLUScom oraz ALCOVisor. Wszystkie z nich cechuje duża niezawodność, a w przede wszystkim precyzja pomiaru zgodna z ustalonymi normami. Dzięki niej alkomaty w tej kategorii są uznawane za dowodowe i dają pewność wyników spójnych z alkomatami policyjnymi.

 

Alkomaty profesjonalne - dowodowe (POLICYJNE)

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Alkomat Alcoquant 6020 z drukarką

Cena 3 986,00 zł

Nowoczesny przyrząd testowy do określania stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Zakres dokładnego pomiaru 0-2,61mg/l. Wskazania do 9,99. Urządzenie dowodowe- wzorcowanie w OUM.

Alkomat Alcosensor AS IV CM

Cena 5 124,00 zł

Alkomat AS IV CM stosowany przez Policję, zakłady pracy, Straż Miejską, przychodnie odwykowe itp. Pozytywna opinia Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie. Urządzenie podlega wzorcowaniu....

Alkomat Alkohit X600 DOWODOWY + Świadectwo...

Cena 2 900,00 zł

Alkohit X600 jest najbardziej zaawansowanym technologicznie analizatorem wydechu z serii alkomatów Alkohit ®, który posiada świadectwo wzorcowania wydane przez Laboratorium Wzorcujące akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji...

Profesjonalne alkomaty policyjne

Atestowany alkomat policyjny jest gwarancją spełnienia rygorystycznych norm, które świadczą o precyzji dokonywanych pomiarów. Atesty są udzielane przez wyspecjalizowane organizacje, które zajmują się kontrolowaniem urządzeń pomiarowych. Alkomaty profesjonalne, np. policyjne bezustnikowe znajdują zastosowanie nie tylko w służbach policyjnych. Policyjny alkomat z powodzeniem może być stosowany w firmach w celu weryfikowania pracowników pod kątem obecności alkoholu w organizmie. Alkomat dowodowy przede wszystkim sprawdzi się w przemyśle wydobywczym czy transporcie drogowym, ale również przysłuży się właścicielom firm, w których zatrudnieni są kierowcy czy pracownicy budowlani. Profesjonalny alkomat policyjny stosowany w przedsiębiorstwie to przydatne narzędzie, które zapewnia bezpieczeństwo, ale także potrafi zmotywować załogę i może stanowić twardy dowód w ewentualnych sporach z pracownikami.

Szeroki wybór alkomatów dowodowych

Alkomaty dowodowe w naszej ofercie stanowią bogatą grupę produktów. Wśród profesjonalnych alkomatów znajdują się modele z drukarkami, a także mające świadectwo wzorcowania, które jest gwarancją przeprowadzenia precyzyjnego pomiaru. Na naszych wirtualnych półkach znajdują się m.in. modele: Alkohit, Alcovisor Mercury, Alcosensor, Alcoquant, ALP, Drager, PLUScom oraz ALCOVisor. Wszystkie policyjne alkomaty charakteryzują się dużą niezawodnością, a także precyzją pomiaru zgodną z ustalonymi normami. Wachlarz cenowy jest dość rozpięty i na pewno każdy znajdzie urządzenie w odpowiedniej cenie i standardzie.