Alkomaty profesjonalne - dowodowe (POLICYJNE)

Profesjonalne alkomaty policyjne

Aby mieć pewność wyników otrzymywanych z pomiaru alkomatem policyjnym, musisz korzystać z atestowanego sprzętu. Ten znajdziesz na Alko-maty.pl. W tej kategorii produktów prezentujemy profesjonalne alkomaty dowodowe z atestem, których wyniki są wiarygodne i mogą być porównywalne z alkomatami policyjnymi. Atestowany alkomat policyjny gwarantuje, że sprzęt spełnia rygorystyczne normy, które świadczą o jakości dokonywanych pomiarów. Atesty są udzielane przez wyspecjalizowane organizacje, które zajmują się kontrolowaniem urządzeń pomiarowych. Atestowane alkomaty znajdą też zastosowanie w firmach w celu weryfikowania przydatności pracowników do pracy - głównie kierowców, pracowników budowlanych, osób zatrudnionych w przemyśle wydobywczym czy transporcie drogowym. Profesjonalny alkomat policyjny na użytek przedsiębiorstwa ma wiele zalet. Przede wszystkim pozwoli zadbać o bezpieczeństwo, ale także zmotywować załogę i będzie twardym dowodem w ewentualnych sporach z pracownikami.

Szeroki wybór alkomatów dowodowych

W sklepie internetowym Alko-maty.pl oferujemy pokaźny zestaw alkomatów dowodowych (policyjnych). Są w śród nich modele z drukarkami oraz oferujące świadectwo wzorcowania. Na naszych wirtualnych półkach znajdziesz m.in. modele: Alkohit, Alcovisor Mercury, Alcosensor, Alcoquant, ALP, Drager, PLUScom oraz ALCOVisor. Wszystkie z nich cechuje duża niezawodność, a w przede wszystkim precyzja pomiaru zgodna z ustalonymi normami. Dzięki niej alkomaty w tej kategorii są uznawane za dowodowe i dają pewność wyników spójnych z alkomatami policyjnymi.

 

Alkomaty profesjonalne - dowodowe (POLICYJNE)

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Alkomat Alcoquant 6020 z drukarką

Cena 3 986,00 zł

Nowoczesny przyrząd testowy do określania stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Zakres dokładnego pomiaru 0-2,61mg/l. Wskazania do 9,99. Urządzenie dowodowe- wzorcowanie w OUM.

Alkomat Alkohit X600 DOWODOWY + Świadectwo...

Cena 2 900,00 zł

Alkohit X600 jest najbardziej zaawansowanym technologicznie analizatorem wydechu z serii alkomatów Alkohit ®, który posiada świadectwo wzorcowania wydane przez Laboratorium Wzorcujące akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji...

Alkomat Drager 9510 (dwusensorowy)

Cena 26 445,00 zł

Alkomat Drager 9510 jest przedstawicielem nowej generacji sprzętu do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu zaprojektowanym z myślą o zgodności z większością przepisów międzynarodowych. Urządzenie zaprojektowano z myślą o użyciu mobilnym i stacjonarnym z odczytem optycznym i ...

Profesjonalne alkomaty policyjne

Atestowany alkomat policyjny jest gwarancją spełnienia rygorystycznych norm, które świadczą o precyzji dokonywanych pomiarów. Atesty są udzielane przez wyspecjalizowane organizacje, które zajmują się kontrolowaniem urządzeń pomiarowych. Alkomaty profesjonalne, np. policyjne bezustnikowe znajdują zastosowanie nie tylko w służbach policyjnych. Policyjny alkomat z powodzeniem może być stosowany w firmach w celu weryfikowania pracowników pod kątem obecności alkoholu w organizmie. Alkomat dowodowy przede wszystkim sprawdzi się w przemyśle wydobywczym czy transporcie drogowym, ale również przysłuży się właścicielom firm, w których zatrudnieni są kierowcy czy pracownicy budowlani. Profesjonalny alkomat policyjny stosowany w przedsiębiorstwie to przydatne narzędzie, które zapewnia bezpieczeństwo, ale także potrafi zmotywować załogę i może stanowić twardy dowód w ewentualnych sporach z pracownikami.

Szeroki wybór alkomatów dowodowych

Alkomaty dowodowe w naszej ofercie stanowią bogatą grupę produktów. Wśród profesjonalnych alkomatów znajdują się modele z drukarkami, a także mające świadectwo wzorcowania, które jest gwarancją przeprowadzenia precyzyjnego pomiaru. Na naszych wirtualnych półkach znajdują się m.in. modele: Alkohit, Alcovisor Mercury, Alcosensor, Alcoquant, ALP, Drager, PLUScom oraz ALCOVisor. Wszystkie policyjne alkomaty charakteryzują się dużą niezawodnością, a także precyzją pomiaru zgodną z ustalonymi normami. Wachlarz cenowy jest dość rozpięty i na pewno każdy znajdzie urządzenie w odpowiedniej cenie i standardzie.