Wykrywacze metali

Wykrywacze metali

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Ręczny wykrywacz metali Garrett SUPER SCANNER V

Cena 961,00 zł

Wykrywacz metali Garrett Super Scanner V jest jednym z najpopularniejszych ręcznych detektorów metalu na świecie. Jest to wysokiej klasy urządzenie do precyzyjnej lokalizacji potencjalnie niebezpiecznych przedmiotów metalowych..

Wykrywacz metali New Terascan

Cena 426,99 zł

Wykrywacz metali SECUREWAND - NEW TERASCAN jest wysokiej klasy urządzeniem do kontroli osobistej o obszarze wykrywania 360O. Doskonale nadaje się do szczegółowego badania...

Profesjonalne wykrywacze metali

Niezależnie od tego, czy wykrywacze metalu będą użytkowane w celach hobbystycznych, czy też będą narzędziem profesjonalisty, istotne jest to, by prezentowały one odpowiednią jakość w dobrym stosunku do ceny. Wprawdzie pierwsze detektory metali wynaleźli Polacy jeszcze w czasie II wony światowej w celu wykrywania min, to obecnie ich zastosowanie jest znacznie szersze. Obecnie wykrywacze metali stosowane są na całym świecie przez firmy ochroniarskie, na lotniskach, w bankach, sądach, a nawet podczas masowych imprez. Wykrywacz metali jest także często wykorzystywany do tego, by zlokalizować instalacje w różnego rodzaju budynkach.

Czym charakteryzują się profesjonalne wykrywacze metali do kontroli osobistej?

Wynalezione przez Polaków detektory metali obecnie na stałe wpisały się w krajobraz lotnisk, imprez masowych, więzień, stadionów, kasyn czy jednostek wojskowych. W wykrywacze metalu wyposażone są również szkoły, biura czy obiekty przemysłowe. Dla branży ochroniarskiej to jeden z podstawowych elementów wyposażenia. Dzisiejsze technologie pozwalają na produkcję ergonomicznych czujników metali, których jakość pozwala na precyzyjną i szybką weryfikację pasażerów lotu czy też uczestników masowych imprez pod kątem posiadania niebezpiecznych, metalowych przedmiotów. Co istotne detektory metalu są niezwykle proste w obsłudze, wyposażone są w odpowiednie sygnalizacje świetlne i dźwiękowe. Funkcje takie jak ciche przeszukanie dodatkowo ułatwiają wykonywanie swoich obowiązków. Wówczas to wibracje będą informowały o tym, że osoba sprawdzana posiada niebezpieczny sprzęt. Aktualne ceny wykrywaczy metali nie są wygórowane, a urządzenia łatwo dostępne.