Wykrywacze metali

Solidne, bardzo precyzyjne i niezawodne wykrywacze metalu to niezbędnik podczas przeprowadzania szczegółowej kontroli bezpieczeństwa na lotniskach, w zakładach penitencjarnych, w bankach i sądach a także podczas imprez masowych. To oczywiście tylko przykładów ich licznych zastosowań. W ofercie Alko-maty.pl znajdą Państwo profesjonalne wykrywacze metalu, przeznaczone do kontroli osób, ale także detektory metali do zastosowań budowlanych wykorzystywane podczas inspekcji budynków. Kompaktowe rozmiary, którymi charakteryzują się detektory metalu, pozwalają przeprowadzić szybką inspekcję obecności niebezpiecznych, niedozwolonych przedmiotów. Jak na mnogość funkcji i dokładność detekcji, jakie oferuje wykrywacz metali cena nie jest wygórowana. Każdy detektor metali jest niezwykle prosty w obsłudze, a intuicyjne sygnały świetlne oraz wibracje ułatwiają szybką, a przy tym precyzyjną pracę. Wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba inspekcji na obecność metali, detektor metalu sprawdzi się doskonale. W ofercie posiadamy również lokalizator metalu, przewodów i drewna, który umożliwia pewną i profesjonalną pracę podczas wiercenia. Każdy detektor metalu to radzi sobie świetnie jako wykrywacz złota, srebra i innych metali kolorowych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i zastosowaniu lekkich i wytrzymałych materiałów, profesjonalne wykrywacze metali są niezwykle poręczne, wygodne i odporne na uszkodzenia. Niezależnie od tego, czy poszukiwany przez Klienta detektor metali przeznaczony jest do celów hobbystycznych czy też ma przeznaczenie zawodowe, odpowiedni model czeka na Państwa w serwisie Alko-maty.pl.

Wykrywacze metali

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Ręczny wykrywacz metali Garrett SUPER SCANNER V

Cena 1 156,20 zł

Wykrywacz metali Garrett Super Scanner V jest jednym z najpopularniejszych ręcznych detektorów metalu na świecie. Jest to wysokiej klasy urządzenie do precyzyjnej lokalizacji potencjalnie niebezpiecznych przedmiotów metalowych..

Wykrywacz metali New Terascan

Cena 426,99 zł

Wykrywacz metali SECUREWAND - NEW TERASCAN jest wysokiej klasy urządzeniem do kontroli osobistej o obszarze wykrywania 360O. Doskonale nadaje się do szczegółowego badania...

Profesjonalne wykrywacze metali

Niezależnie od tego, czy wykrywacze metalu będą użytkowane w celach hobbystycznych, czy też będą narzędziem profesjonalisty, istotne jest to, by prezentowały one odpowiednią jakość w dobrym stosunku do ceny. Wprawdzie pierwsze detektory metali wynaleźli Polacy jeszcze w czasie II wony światowej w celu wykrywania min, to obecnie ich zastosowanie jest znacznie szersze. Obecnie wykrywacze metali stosowane są na całym świecie przez firmy ochroniarskie, na lotniskach, w bankach, sądach, a nawet podczas masowych imprez. Wykrywacz metali jest także często wykorzystywany do tego, by zlokalizować instalacje w różnego rodzaju budynkach.

Czym charakteryzują się profesjonalne wykrywacze metali do kontroli osobistej?

Wynalezione przez Polaków detektory metali obecnie na stałe wpisały się w krajobraz lotnisk, imprez masowych, więzień, stadionów, kasyn czy jednostek wojskowych. W wykrywacze metalu wyposażone są również szkoły, biura czy obiekty przemysłowe. Dla branży ochroniarskiej to jeden z podstawowych elementów wyposażenia. Dzisiejsze technologie pozwalają na produkcję ergonomicznych czujników metali, których jakość pozwala na precyzyjną i szybką weryfikację pasażerów lotu czy też uczestników masowych imprez pod kątem posiadania niebezpiecznych, metalowych przedmiotów. Co istotne detektory metalu są niezwykle proste w obsłudze, wyposażone są w odpowiednie sygnalizacje świetlne i dźwiękowe. Funkcje takie jak ciche przeszukanie dodatkowo ułatwiają wykonywanie swoich obowiązków. Wówczas to wibracje będą informowały o tym, że osoba sprawdzana posiada niebezpieczny sprzęt. Aktualne ceny wykrywaczy metali nie są wygórowane, a urządzenia łatwo dostępne.