Tester alkoholu

Testery alkoholowe i narkotykowe

Poza tradycyjnymi alkomatami, na rynku pojawia się coraz więcej testerów alkoholu i narkotyków. Często w wyjątkowych okolicznościach (np. podejrzeniu popełnienia przestępstwa) konieczne jest szybkie przeprowadzenie testu na zawartość substancji odurzających w organizmie. Jednorazowe testy alkoholowe są dostępne w naprawdę symbolicznej cenie. Przykładem takiego testera alkoholowego jest alkomat jednorazowy Alkotest z balonikiem ustnik, który służy do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Ten tester alkoholu jest sprawdzonym przyrządem do pomiaru trzeźwości, łączącym skuteczność i przystępną cenę. Innymi przykładami urządzeń, które mogą pochwalić się analogicznymi cechami są alkomat jednorazowy FredB 0.2‰ oraz Alkohit START.

Testery na alkohol

Ceny tych produktów również nie należą do wygórowanych, dzięki czemu testy na alkohol są dostępne na wyciągnięcie ręki praktycznie dla każdego zainteresowanego. Jeżeli prowadzisz zabawowy tryb życia, dla bezpieczeństwa swojego i swoich bliskich, zawsze miej pod ręką taki jednorazowy test na zawartość alkoholu. W ofercie naszego sklepu posiadamy także pokaźny wybór jednorazowych testów na zawartość narkotyków. W przypadku testów alkoholowych do pomiaru służy wydychane powietrze, natomiast do wstępnego wykrycia obecności narkotyków jest potrzebny fragment śliny. Test Oratect III to jednoczęściowy test ze śliny, za pomocą którego możliwe jest wykrycie w ciągu zaledwie 5 minut, 6 głównych grup narkotykowych oraz ok. 150 ich pochodnych. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że niezawodne testy na zawartość alkoholu i narkotyków w rozsądnych cenach znajdziesz na Alko-maty.pl

Tester alkoholu

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Test Narkotykowy Multi Drug 6 +Metadon...

Cena 99,70 zł

Produkt zgodny z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 16 lipca 2014 r. w sprawie wykazu środków działających podobnie do alkoholu oraz warunków i sposobu przeprowadzania badań na ich obecność w organizmie. Zmiany w k.p.

Test Drag-Screen Multi test na dopalacze

Cena 63,70 zł

Test Drug-Screen Multi 5,
jest kompetycyjnym badaniem immunologicznym do jakościowego wykrywania katynonów oraz syntetycznych kanabinoidów w ludzkim moczu.
Może być używany, jako środek pomocniczy do nadzorowania zaradczych środków terapeutycznych. Jako narzędzie ...