Alkohit

Alkomaty Alkohit - funkcjonalne i niezawodne

Alkomat to urządzenie, z którego korzysta nie tylko policja. Może z niego korzystać każdy, kto potrzebuje rzetelnego wyniku zawartości alkoholu w organizmie czy to mierzonego u siebie, czy wśród pracowników. W ofercie naszego sklepu znajdują się profesjonalne i nowoczesne alkomaty, które dają wynik zgodny ze stanem faktycznym. Do polecanych alkomatów należą alkomaty Alkohit, które oferują wysoką jakość za niewygórowaną cenę. Alkomaty marki Alkohit to kilkanaście modeli idealnych na różne potrzeby.

Alkohit

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Alkomat ALKOHIT X8 NOWOŚĆ!

Cena 455,00 zł

Alkohit X8 to najnowszy model z serii podręcznych alkomatów Alkohit ® przeznaczonych do użytku indywidualnego z gwarancją na sensor do 2 lat oraz do 6 lat na urządzenie.
 

Alkomaty Alkohit – nowa generacja alkomatów dla profesjonalistów

Przedstawiamy zaawansowane technologicznie alkomaty Alkohit – niezawodny i bardzo precyzyjny sposób na kontrolę trzeźwości. Za pomocą tych prostych w obsłudze urządzeń, dokładnie przeprowadzimy badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. To idealne rozwiązania zarówno dla osób prywatnych, jak i placówek medycznych, instytucji rządowych oraz firm. Odczyt oraz wydruki z alkomatów z mobilną drukarką mogą stanowić dowód w sprawach sądowych, jeśli posiadają aktualne świadectwo wzorcowania, wydawane na życzenie Klienta. Alkomaty Alkohit to nowoczesne technologie, zamknięte w solidne obudowy, umożliwiające szybką pracę i prostą obsługę. Wyraźny ekran LCD, w najlepszych modelach dotykowy, polskie menu i funkcjonalne przyciski ułatwiają i przyspieszają proces kontroli. Innowacyjne ustniki obrotowe gwarantują maksimum wygody i bezpieczeństwa dla badanego, a także dają pewność, że próbka została pobrana prawidłowo. Dodajmy jeszcze, że alkomaty Alkohit wyposażone są w sensory elektrochemiczne najwyższej jakości dla 100% dokładności pomiarów. W zaledwie kilka sekund otrzymujemy precyzyjny wynik, do trzech miejsc po przecinku. Zaawansowane modele analizatorów wydechu Alkohit, posiadają systemy umożliwiające badanie osób, które nie mogą wykonać poprawnego wydechu (np. osoby nieprzytomne), co może być szczególnie przydatne w placówkach medycznych, izbach wytrzeźwień czy w rękach pracowników służb ratunkowych. Alkomaty Alkohit to jedno z najlepszych rozwiązań w branży, przeznaczone do profesjonalnego użytkowania.