AlcoBlow

Alkomaty Alcoblow

Planujesz wyjazd samochodem, ale nie jesteś pewien, czy doszedłeś do siebie po mocno zakrapianej imprezie z wczorajszego wieczora? Zanim wsiądziesz za kierownicę, upewnij się, że w Twojej krwi nie ma alkoholu: wykonaj pomiar alkomatem. Sprawdź atrakcyjne ceny alkomatów Alcoblow w naszej ofercie, w której znajdziesz urządzenia o stuprocentowej skuteczności: dokładne, wygodne w użyciu, dające wiarygodne wyniki. Zainwestuj w alkomat Alcoblow!

 

AlcoBlow

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Alkomat Raptor bezustnikowy

Cena 1 450,00 zł

Alkomat dedykowany do masowych badań przesiewowych. Jest idealnym narzędziem do bardzo szybkiego badania dużych grup ludzi, wszędzie tam gdzie nie jest potrzebna dokładna informacja o ilości alkoholu w wydychanym powietrzu, a jedynie czy alkohol w wydychanym powietrzu występuje

Jakie atuty ma alkomat alcoblow?

Alkomaty alcoblow to profesjonalne urządzenia, które z powodzeniem są stosowane zarówno prywatnie, jak i przez instytucje państwowe czy podmioty gospodarcze. Jakość wykonania, precyzja i szybkość użytkowania to najważniejsze cechy alkomatów bezustnikowych. Zaletą alkomatów Alcoblow jest ich wydajność. Jeden komplet baterii pozwala wykonać nawet kilka tysięcy pomiarów. Oznacza to, że tego rodzaju sprzęt w warunkach prywatnych będzie służył przez bardzo długi czas. Świetnie sprawdzi się również w trakcie masowych imprez, w sytuacjach, w których zajdzie potrzeba zweryfikować trzeźwość u większej grupy osób. Jest to także cenny sprzęt dla przedsiębiorców, szczególnie w branżach logistycznej czy budowlanej, w których trzeźwość jest gwarantem bezpieczeństwa. Przesiewowe alkomaty są także bardzo proste w obsłudze. System pomiarowy jest tak zaprojektowany, by do obsługi alkomatu wystarczyły dwa przyciski. Biorąc pod uwagę żywotność alcoblow, cena jest korzystna, ponieważ sprzęt będzie nam służył wiele lat.

Kiedy warto zdecydować się na alkomat alcoblow?

Alkomat bezustnikowy doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji, w której konieczne będzie zweryfikowanie stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Jest szczególnie polecany w sytuacjach, w których pomiaru trzeba dokonać u dużej ilości osób. Bezkontaktowe zdjęcie pomiaru jest higieniczne i znacznie przyspiesza badanie. Niektóre modele alkomatów przesiewowych pracują w trybie pasywnym, co oznacza, że można zweryfikować stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu nawet wtedy, kiedy ktoś nie jest w stanie poddać się kontroli. Alkomat alcoblow znajduje więc zastosowanie w użytkowaniu prywatnym, w miejscach pracy, podczas imprez masowych czy przy wpuszczaniu gości do klubów. Równie chętnie ze sprzętu korzystają policjanci.