Alkomaty jednorazowe

Alkomat jednorazowy - jak działa i ile kosztuje?

Ilu z nas chociaż raz zdarzyła się taka sytuacja - wybraliśmy się do znajomych lub na spotkanie, wypiliśmy jedno piwo, jednego drinka lub mały kieliszek wina, minęło parę godzin i nasz wzrok padł na kluczyki. Nadeszła chwila zastanowienia - jechać czy nie jechać? Zapewne przynajmniej raz zdarzyło się zaryzykować i potem z gulą w gardle wypatrywać niebieskich świateł policji, chociażby podczas rutynowej kontroli. Całe szczęście istnieje wyjście z podobnej sytuacji - jest nim zakupienie alkotestu jednorazowego. W naszym sklepie znajdziesz alkomaty jednorazowe i alkotesty w atrakcyjnych cenach!

Alkotest

Alkotest to niezbędne narzędzie dla każdego odpowiedzialnego kierowcy. Oferujemy zarówno jednorazowe testery, idealne na imprezy i spotkania towarzyskie, jak i zaawansowane alkomaty wielokrotnego użytku, które zapewniają precyzyjne wyniki i łatwą obsługę. Każdy produkt w tej kategorii został starannie wyselekcjonowany, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki naszym alkotestom zawsze będziesz pewny swojego stanu trzeźwości przed wyruszeniem w drogę.

Alkomaty jednorazowe

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

W jaki sposób działają alkotesty jednorazowe?

Wielu z nas znalazło się w sytuacji, w której wypiliśmy nieprzewidzianą lampkę wina czy małe piwo. Przyjemna atmosfera u rodziny, pozytywne spotkanie ze znajomymi mogą uśpić na chwilę czujność. Podejmujemy ryzyko i wsiadamy za kierownicę po spożyciu małej ilości alkoholu. Nie lepiej tego uniknąć? Wystaczy przeprowadzić alkotest. Jednorazowy alkomat pomoże w takich sytuacjach zweryfikować zawartość alkoholu w organizmie. Alkomaty jednorazowe są proste w użytkowaniu i służą do pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Na rynku dostępne są modele, które służą do pomiaru alkoholu zarówo w wydychanym powietrzu, jak i w ślinie. Niezależnie od tego, na jaki alkotest jednorazowy się zdecydujemy, wyniki pomiaru prezentowane są za pomocą palety barw. Od zawartości alkoholu w ślinie lub w wydychanym przez nas powietrzu alkomat do jednorazowego użytku zabarwia się na odpowiedni kolor. Jeśli substancje chemiczne w alkoteście się nie zabarwią, oznacza to, że jesteśmy trzeźwi, w innym wypadku powinniśmy wstrzymać się ze wsiadaniem za kierownicę.

Gdzie kupić alkomat?

Jednorazowe alkomaty są ogólnie dostępne i ich zakup nie sprawi trudności, nie są do ich nabycia wymagane żadne uprawnienia. Dobre ceny alkomatów przeznaczonych do jednorazowego użytku z łatwością znajdziemy w sklepie internetowym. Warto wówczas wyposażyć się w większą ilość alkotestów. Nie zajmują one wiele miejsca i zdecydowanie polecamy mieć je zawsze przy sobie. Prosty w użyciu alkomat jednorazowy z odpowiednim certyfikatem precyzyjnie zdejmuje pomiar i może ustrzec nas przed prowadzeniem pojazdu w sytuacji, kiedy nasz organizm wykazuje zawartość alkoholu.