Alkomaty osobiste

Alkomaty kieszonkowe dla każdego

Bardzo dużym zainteresowaniem w dzisiejszych czasach cieszą się alkomaty kieszonkowe. Coraz więcej osób decyduje się na ich zakup, ponieważ taki alkomat kieszonkowy możemy bez problemu zabrać ze sobą wszędzie. Wbrew pozorom alkomat kieszonkowy nie jest także zbyt drogi. Zdecydowanie jest to bardzo opłacalne zainwestować w alkomaty kieszonkowe, ponieważ to właśnie dzięki nim niezależnie od tego, gdzie dokładnie się znajdujemy możemy sprawdzić, jaką zawartość alkoholu mamy we krwi. Zatem czym kierować się podczas ich zakupu?

Alkomaty osobiste

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-12 z 31 pozycji

Aktywne filtry

Alkomat ALKOHIT X8 NOWOŚĆ!

Cena 455,00 zł

Alkohit X8 to najnowszy model z serii podręcznych alkomatów Alkohit ® przeznaczonych do użytku indywidualnego z gwarancją na sensor do 2 lat oraz do 6 lat na urządzenie.
 

Alkomat BACscan F-45 *10 LAT GWARANCJI*

Cena 385,00 zł

Alkomat BACscan® F-45 jest zaawansowanym technologicznie urządzeniem do kontroli zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Został wyposażony w wysokiej klasy elektrochemiczny sensor gwarantujący precyzyjne wyniki pomiarów dla całego zakresu pomiarowego.

FITalco Galaxy Plus z czujnikiem III generacji

Cena 400,00 zł

Tester trzeźwości FITalco Galaxy Plus to urządzenie z dokładnym platynowym czujnikiem elektrochemicznym III generacji oraz zakresem wskazań mieszczącym się w przedziale od 0,00 do 4,00 promila. Bardzo prosta obsługa oraz duża szybkość przeprowadzania testów pozwalają na sprawne ...

Alkomat AL-1100F

Cena 1 270,00 zł

Sentech AL-1100F jest wysokiej klasy urządzeniem przeznaczonym do masowych badań przesiewowych. Jest to najlepsze rozwiązanie wszędzie tam, gdzie nie jest wymagany dokładny wynik pomiaru, tylko informacja czy w wydyachanym ...

Gdy chcesz mieć pewność, że możesz jechać – alkomat kieszonkowy

Choć do niedawna stanowiły wyłącznie wyposażenie policji i innych służb mundurowych, dziś każdy może zadbać o swoje bezpieczeństwo i zaniechać zasiadania za kółkiem, gdy we krwi wciąż krąży niedozwolona dawka alkoholu. Alkomaty osobiste nie tylko uchronią nas przed niechcianym mandatem za jazdę pod wpływem, ale przede wszystkim mogą uratować nam i osobom postronnym życie. Szybki test – dmuchnięcie, odczytanie dokładnego wyniku z wyraźnego ekranu LCD i już wiemy, czy możemy teraz prowadzić pojazd. Posiadając niewielki, podręczny alkomat osobisty, znacznie przyczyniamy się do poprawy bezpieczeństwa na drogach i w zakładach pracy. Zaawansowane technologicznie urządzenia do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu są proste w obsłudze i ekonomiczne w eksploatacji. Wystarczy uruchomić alkomat osobisty za pomocą dużego przycisku, a następnie dmuchnąć w ustnik. Wbudowane czujniki przepływu powietrza i systemy zabezpieczające przed wykonaniem niepoprawnej próby precyzyjnie pobierają próbkę i analizują ją na sensorze elektrochemicznym, pod kątem stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Wysoka dokładność, jaką wykazują nasze alkomaty kieszonkowe została potwierdzona przez niezależne laboratorium posiadające certyfikat Polskiego Centrum Akredytacji. W naszej ofercie znajdą Państwo niezawodne alkomaty osobiste dla zastosowań prywatnych i komercyjnych, np. do przeprowadzania wyrywkowej kontroli trzeźwości pracowników. Na stronie Alko-maty.pl można również nabyć precyzyjne alkomaty jednorazowe, jeśli nie planujemy często przeprowadzać tego typu testów.