Alkomaty z ATESTEM elektrochemiczne

Elektrotechniczne alkomaty z atestem

Alkomaty elektrotechniczne są urządzeniami służącymi do pomiaru ilości alkoholu we krwi na podstawie wydychanego powietrza. Dobrym rozwiązaniem jest zakup owego urządzenia, co znacznie zwiększy świadomość co do stanu w jakim się znajdujemy. Alkomat z atestem to szczególnie przydatny sprzęt gdy planujemy wsiąść do auta, lecz niestety nie wiemy, ile alkoholu znajduje się w krwiobiegu. Alkomaty elektrotechniczne posiadają sensor, na której to alkohol ulega utlenieniu z powietrza. Czujnik musi być tak stworzony, by rozróżniał alkohol od innych substancji, tym samym nie biorąc ich pod uwagę w trakcie testu. Są to urządzenia najpopularniejsze, jeśli chodzi o pomiar zawartości alkoholu we krwi. Atestowane alkomaty charakteryzują się one względnie niską ceną. By uzyskać miarodajny i pewny pomiar należy wybierać jedynie alkomat z atestem. Jest to jedyna słuszna droga, by móc określić w sposób realny stan alkoholu.

Alkomaty z ATESTEM elektrochemiczne

Jest 66 produktów.

Pokazano 1-12 z 66 pozycji

Aktywne filtry

AlcoBlow alkomat bez...
-12%

AlcoBlow alkomat bez ustnika *PROMOCJA*

Cena podstawowa 1 350,00 zł Cena 1 188,00 zł

 

AlcoBlow jest szybkim i prostym w obsłudze bezkontaktowym (pomiar bez ustnika) analizatorem na obecność lub nieobecność alkoholu w wydychanym powietrzu.

  • Obniżka

Alkomat Alkohit X500 BIZNES

Cena 1 843,00 zł

Alkohit ® X500 to profesjonalny alkomat z 3 letnią gwarancją, posiadający wiele ekskluzywnych funkcji. Ze względu na swój wyjątkowy charakter alkomat kierowany jest dla klasy biznes. Urządzenie łączy w sobie precyzyjne pomiary z nowoczesnym wyglądem i ergonomią...

Alkomat Alcovisor C2H5OH

Cena 1 980,00 zł

Budowa alkomatu oparta jest na podzespołach najnowszej generacji m. in. ogniwie amerykańskiej firmy GUTH LABOLATORIES INC. ALCOTECTOR C2H5OH jest jedynym na świecie urządzeniem z wbudowaną alfanumeryczną klawiaturą umożliwiającą wprowadzenie...

Alkomaty z atestem

Alkomaty powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego odpowiedzialnego kierowcy. Nawet jeśli spożyliśmy niewielką ilość alkoholu w ciągu dnia czy wieczorem, dobrą praktyką jest przeprowadzenie szybkiego badania na drugi dzień. Rozwiewamy wówczas wszelką wątpliwość co do zawartości alkoholu w naszym organizmie. Cena alkomatów z atestem nie musi być wygórowana. W naszej ofercie dostępne są różne propozycje, ale warto zwrócić uwagę na to, że każdy oferowany przez nas alkomat elektrochemiczny ma odpowiedni atest, który jest gwarancją jakości i precyzji urządzenia.

Czym charakteryzuje się alkomat elektrochemiczny?

Alkomaty są urządzeniami, do których produkcji użyto sensorów elektrochemicznych. Właśnie ten czujnik jest odpowiedzialny za rozpoznawanie molekuł alkoholu, które zawiera wydychane powietrze. Alkomaty chemiczne charakteryzują się bardzo wysoką czułością, co oznacza, że pomiar zdjęty takim sprzętem jest wyjątkowo precyzyjny. Warto też zwrócić uwagę na to, że alkomat elektrochemiczny z atestem nie jest podatny na wiele czynników zewnętrznych. Oznacza to, że pomiaru nie zakłóci np. dym z papierosa. Kolejną zaletą alkomatu chemicznego jest jego żywotność, która mieści się między 5 000 a 10 000 pomiarów. Jest to także urządzenie praktyczne ze względu na to, że nie wymaga częstej kalibracji, którą wystarczy wykonać raz na 6 do 12 miesięcy. Biorąc odpowiedzialność za siebie i najbliższych nam osób powinniśmy mieć na uwadze stan naszego organizmu. Tym bardziej po spożyciu alkoholu. By być pewnym swojej kondycji, korzystajmy z precyzyjnego i profesjonalnego urządzenia, jakim jest alkomat elektrochemiczny z atestem w przystępnej cenie.