Mierniki wilgotności Higrometry

Alko-maty.pl od lat zaopatrują amatorów i profesjonalistów z wielu branż w zaawansowane urządzenia pomiarowe. Higrometr, lub higroskop, inaczej miernik wilgotności, to sprzęt służący do badania wilgotności ogólnej powietrza, a także oceny poszczególnych przedmiotów i materiałów pod tym kątem. W bogatym asortymencie naszej firmy znajdują się higroskopy o szerokim zastosowaniu, bardziej wszechstronne niż pozostałe, a także modele bardziej specjalistyczne. Tak czy inaczej, wysoka dokładność to cecha, która charakteryzuje każdy miernik wilgotności powietrza dostępny w naszym serwisie. Ponadto, w większości higrometrów do Państwa dyspozycji są również termometry, co eliminuje konieczność posiadania dwóch urządzeń. Jeśli wybierając higrometr cena gra kluczową rolę, zapewniamy pokaźny wachlarz budżetowych urządzeń, w którym z powodzeniem można znaleźć niedrogi higroskop. Gwarantujemy przy tym, że tańsze modele nie ustępują w dokładności pomiarów bardziej zaawansowanym egzemplarzom. Niewielkie rozmiary i ergonomiczna budowa gwarantują wygodną pracę, a jasne wyświetlacze LCD, pozwalają na pełną kontrolę nad pomiarami. Oferta sklepu Alko-maty.pl zawiera takie urządzenia, jak np. miernik wilgotności betonu, powietrza, papieru, ziarna i wielu innych materiałów, miernik tlenku i dwutlenku węgla, a także miernik pyłów zawieszonych i jakości powietrza. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem najbardziej zaawansowanych technologicznie higrometrów na rynku. W razie pytań, prosimy o kontakt z działem doradców. Ich doświadczenie z pewnością pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości zakupowe i dokonać optymalnego wyboru.

Mierniki wilgotności Higrometry

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji

Aktywne filtry

DT-9680Bis Miernik pyłów zawieszonych i jakości...

Cena 1 250,00 zł

DT-9680 to nowoczesny miernik pozwalający na równoczesne monitorowanie pyłów zawieszonych PM2.5 / PM10, lotnych związków organicznych (TVOC), formaldehydów (HCHO) oraz temperatury i wilgotności w czasie rzeczywistym.

Innowacyjny algorytm obliczeniowy sprawia, że DT-9680 odznacza się ...

Termohigrometr DT-91 z funkcją Bluetooth

Cena 329,00 zł

DT-91 to nowoczesny termohigrometr z funkcją Bluetooth pozwalający na monitorowanie temperatury, wilgotności powietrza, wyznaczanie punktu rosy oraz pomiar temperatury termometru mokrego.

Miernik może pracować w trybie pomiaru wartości bieżących, minimalnych, maksymalnych (MIN / MAX). ...

DT-9681 Miernik pyłów zawieszonych i jakości...

Cena 1 589,00 zł

DT-9681 to zaawansowana stacja pomiarowa pozwalająca na równoczesne monitorowanie pyłów zawieszonych PM2.5 / PM10, dwutlenku węgla (CO2), formaldehydów (HCHO) oraz temperatury i wilgotności w czasie rzeczywistym.

Za sprawą innowacyjnego algorytmu obliczeniowego DT-9681 ...

Higrometr DT 200

Cena 400,00 zł

Miernik wilgotności drewna w zakresie 6% do 99,9% wilgotności bezwzględnej. Posiada 8 skal kalbracji....

Miernik CO, CO2, temperatury i wilgotności VZ597

Cena 1 809,99 zł

Miernik wielofunkcyjny VZ 597 jest profesjonalnym, przenośnym urządzeniem umożliwiającym jednoczesny pomiar: stężenia tlenku węgla (CO), poziomu dwutlenku węgla (CO2), wilgotności, temperatury otoczenia, temperatury punktu rosy (DEW POINT) oraz temperatury topnienia i parowania (WET BULB)...

Miernik dwutlenku węgla CO2 TRH 3in1

Cena 1 399,49 zł

Miernik CO2TRH-535 jest profesjonalnym, przenośnym urządzeniem pozwalającym na szybkie i łatwe monitorowanie jakości powietrza w pomieszczeniach. Umożliwia jednoczesny pomiar poziomu dwutlenku węgla, temperatury oraz wilgotności. Posiada wbudowany...