Alcotesty jednorazowe

Testery alkoholowe i narkotykowe

Poza tradycyjnymi alkomatami, na rynku pojawia się coraz więcej testerów alkoholu i narkotyków. Często w wyjątkowych okolicznościach (np. podejrzeniu popełnienia przestępstwa) konieczne jest szybkie przeprowadzenie testu na zawartość substancji odurzających w organizmie. Jednorazowe testy alkoholowe są dostępne w naprawdę symbolicznej cenie. Przykładem takiego testera alkoholowego jest alkomat jednorazowy Alkotest z balonikiem ustnik, który służy do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Ten tester alkoholu jest sprawdzonym przyrządem do pomiaru trzeźwości, łączącym skuteczność i przystępną cenę. Innymi przykładami urządzeń, które mogą pochwalić się analogicznymi cechami są alkomat jednorazowy FredB 0.2‰ oraz Alkohit START. Ceny tych produktów również nie należą do wygórowanych, dzięki czemu testy na alkohol są dostępne na wyciągnięcie ręki praktycznie dla każdego zainteresowanego. Jeżeli prowadzisz zabawowy tryb życia, dla bezpieczeństwa swojego i swoich bliskich, zawsze miej pod ręką taki jednorazowy test na zawartość alkoholu. W ofercie naszego sklepu posiadamy także pokaźny wybór jednorazowych testów na zawartość narkotyków. W przypadku testów alkoholowych do pomiaru służy wydychane powietrze, natomiast do wstępnego wykrycia obecności narkotyków jest potrzebny fragment śliny. Test Oratect III to jednoczęściowy test ze śliny, za pomocą którego możliwe jest wykrycie w ciągu zaledwie 5 minut, 6 głównych grup narkotykowych oraz ok. 150 ich pochodnych. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że niezawodne testy na zawartość alkoholu i narkotyków w rozsądnych cenach znajdziesz na Alko-maty.pl

Alcotesty jednorazowe

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Test Narkotykowy Multi Drug 6 +Metadon...

Cena 99,70 zł

Produkt zgodny z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 16 lipca 2014 r. w sprawie wykazu środków działających podobnie do alkoholu oraz warunków i sposobu przeprowadzania badań na ich obecność w organizmie. Zmiany w k.p.

Test Drag-Screen Multi test na dopalacze

Cena 63,70 zł

Test Drug-Screen Multi 5,
jest kompetycyjnym badaniem immunologicznym do jakościowego wykrywania katynonów oraz syntetycznych kanabinoidów w ludzkim moczu.
Może być używany, jako środek pomocniczy do nadzorowania zaradczych środków terapeutycznych. Jako narzędzie ...

Tester alkoholu zawsze pod ręką

Jeśli nie chcemy inwestować w profesjonalne alkomaty policyjne, bo wiemy, że tylko okazjonalne byśmy z nich korzystali, dobrą alternatywą jest jednorazowy test na zawartość alkoholu i narkotyków. Za niewygórowaną cenę otrzymujemy pewny wynik na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, w zaledwie kilka minut. Dzięki niewielkim rozmiarom, alkomaty jednorazowe możemy mieć zawsze przy sobie i gdy zachodzi potrzeba by przeprowadzić alkotest. Oferujemy precyzyjne testery na alkohol renomowanych światowych marek, które są w pełni profesjonalnymi rozwiązaniami, stosowanymi przez służby mundurowe w wielu krajach Europy. Zaawansowane technologie i wieloletnie badania umożliwiły stworzenie prostych w użyciu, nieskomplikowanych w budowie, ale niezwykle skutecznych testerów na alkohol czy narkotyki, ułatwiając pracę w szpitalach, czy ośrodkach poprawczych. Test na zawartość alkoholu świetnie sprawdzi się też w badaniu trzeźwości kierowców. Teraz każdy zmotoryzowany może przeprowadzić błyskawiczny test stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu mając do dyspozycji jednorazowy licznik alkoholowy. W naszej ofercie znajdują się testy na zawartość alkoholu, jak również zaawansowane testery narkotykowe, które z dużą dokładnością są w stanie wykryć czy badany zażywał środki psychoaktywne. Testery narkotykowe umożliwiają szybką, wstępną analizę, najczęściej za pomocą próbki śliny, ale oferujemy również testery analizujące skład moczu. Nasze testery na alkohol i narkotyki to certyfikowane narzędzia, urządzenia zaufania publicznego.

Baterie, ładowarki i akcesoria do alkomatów

Alkomaty to profesjonalne narzędzia, dlatego też powinniśmy o nie należycie zadbać. Tak jak alkomaty chronią nas przed podejmowaniem niewłaściwych decyzji, zapobiegają nieszczęściom i zwiększają bezpieczeństwo w miejscach pracy czy na drodze, tak same, dla dłuższej żywotności potrzebują odpowiednich dodatków. Alko-maty.pl pragną zaoferować Państwu szeroki wybór akcesoriów do alkomatów – wyrobów wysokiej jakości, takich jak pokrowce i skrzyneczki, cartridge, papier do drukarek, a także zasilacze, ładowarki do alkomatów, baterie do alkomatów oraz ustniki. W tej kategorii można znaleźć wszelkie dodatkowe, często niezbędne elementy, które umożliwiają pracę z alkomatami i czynią ją komfortową. Wysokiej jakości baterie do alkomatów marki Panasonic zapewnią długie użytkowanie urządzeń, a ładowarka samochodowa USB pozwala na pracę w terenie. Istotnym czynnikiem, pozytywnie wpływającym na długość pracy alkomatów jest ich prawidłowe przechowywanie. Najlepiej do tego celu sprawdzą się ochronne skrzyneczki, które można w naszym sklepie nabyć w atrakcyjnej cenie. Oferujemy skrzyneczki aluminiowe oraz plastikowe do alkomatów Alkohit, a także pokrowiec materiałowy lub nakładkę silikonową do alkomatu Alcoblow. Wszystkie akcesoria do alkomatów są dedykowanymi atestowanymi produktami, wyprodukowanymi po to, by chronić narzędzia i zwiększyć ich funkcjonalność oraz wygodę pracy. Zapraszamy do zapoznania się z obszernym wachlarzem akcesoriów do alkomatów dostępnych w tej kategorii, a także do kontaktu z nami w celu doboru odpowiednich dodatków. Z przyjemnością doradzimy, jakie baterie do alkomatów i ładowarki alkomatów będą pasowały do konkretnego modelu.