Alkomat jednorazowy 0,2 promila zestaw z balonikiem

Indeks: 1

9,50 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


 

Bezpieczeństwo dokonywanych zakupów

 

Szybka dostawa produktów

 

Proste zasady zwrotów

Alkohit START to nowość na rynku alkomatów. Dokładny i prosty w obsłudze tester jednorazowego użytku w precyzyjny sposób określa zawartość alkoholu
w wydychanym powietrzu.

Alkohit START otrzymał ZŁOTE GODŁO w kategorii QI PRODUCT Najwyższa Jakość Quality International 2011. Jest to wyjątkowe wyróżnienie zwłaszcza dlatego, że znaleźliśmy się w gronie prestiżowych firm które uzyskały Złote godło takich jak: BUMAR (czołowy polski dostawca i eksporter uzbrojenia oraz sprzętu wojskowego ), Spółka Polskie LNG (budująca w Świnoujściu terminal do odbioru gazu skroplonego LNG ) czy ORLEN ASFALT (największe w Polsce przedsiębiorstwo produkujące i sprzedające asfalty).

Nagrodzone firmy wyróżniają się czytelną polityką jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub systemu zarządzania, a także odznaczające się szczególną dbałością o najwyższą jakość swoich produktów i usług – które mogą poszczycić się najwyższym światowym poziomem.

Patronat nad Quality International, którego organizatorem jest redakcja Forum Biznesu sprawują: Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Klub Polskie Forum ISO 9000 oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Wiarygodność i niezawodność jednorazowego alkomatu potwierdza zdecydowanie fakt, że został wykorzystany przez POLICJE w różnych krajach świata. W Europie skorzystała z niego m.in. policja w Belgii, Francji i we Włoszech. Alkomaty używane są także przez wojsko, straże miejskie, placówki służby zdrowia oraz inne instytucje, które poszukują alkomatów z atestem.

Jakość alkomatu dotychczas potwierdzona została licznymi renomowanymi certyfikatami*, m.in. niemieckim TÜV, amerykańskim FDA czy francuskim NF.

Alkohit START jest idealnym produktem przeznaczonym dla Instytucji Państwowych oraz Organizacji, które prowadzą liczne kampanie edukacyjne uświadamiające zwłaszcza młodym kierowcom jakim zagrożeniem na drodze jest pijany kierowca.

Alkomat alkohit START polecany jest do akcji prewencyjnych lub dla firm, które poszukują dla swoich kontrahentów, pracowników lub innych osób dokładnego, skutecznego i niezawodnego alkomatu. Jest on bez wątpienia najlepszym wyborem, który nie przyczyni się do powiększania problemu w Polsce jakie niesie za sobą zagrożenie alkomatów „gadżetów”, na podstawie których osoby nieświadome mogą podjąć błędne decyzje.

Alkohit START dla wartości 0,2 ‰ (promila), w opakowaniu 23 x 6,5 cm.

ZALETY

 • Doskonała precyzja dzięki nowoczesnej technologii produkcji opartej na materiałach najwyższej jakości
 • Wysoka dokładność zapewniona specjalnie skonstruowanym testerem
  i balonikiem
 • Liczne renomowane certyfikaty* potwierdzające niezawodność
  i bezpieczeństwo: TÜV, FDA, NF, PZH (ustnik balonika)
 • Produkcja pod kontrolą systemu ISO 9001:2008 (System Zarządzania Jakością)
 • Produkt europejski
 • Wykorzystywany przez policje, wojska, placówki służby zdrowia
 • Reaguje wyłącznie na alkohol
 • Prosty w obsłudze
 • Poręczny w użyciu i przechowywaniu

Każdy alkomat Alkohit START znajduje się w szczelnie zamkniętym opakowaniu gwarantując badanej osobie higienę i bezpieczeństwo użycia.

 

 

*Certyfikaty - dotyczy wszystkich atestów/certyfikatów/nagród, które dotychczas produkt uzyskał pod różnymi nazwami handlowymi. Mogą one być aktualnie obowiązujące/ważne lub wygasłe. W celu uzyskania szczegółowych informacji należy skontaktować się ze sprzedawcą.