Czujniki tlenku węgla CO

Czujniki tlenku węgla dla bezpieczeństwa naszego i naszej rodziny

Czy jest coś cenniejszego dla każdego z nas niż spokój o życie i zdrowie naszej rodziny? Ile jest wart spokojny i bezpieczny sen nasz i naszych dzieci?
O zatruciach czadem mówi się wiele. Mówi się też, że to cichy zabójca. Każdego roku w wyniku zatrucia gazem ginie kilkadziesiąt osób a kilkaset trafia do szpitala. Wobec tych statystyk wydajemy się być bezsilni. Tlenek węgla jest bezwonny a więc wyczucie go przez nas samych jest niemożliwe. Co więc możemy zrobić by czuć się bezpiecznie? W naszym sklepie kupisz profesjonalny czujnik tlenku węgla, który ostrzeże Cię w razie niebezpieczeństwa.

 

Sortuj wg:

Proste urządzenie, które może ratować życie

Jedynym dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji jest kupno czujnika tlenku węgla. Jak działa czujnik dwutlenku węgla? Jego zasada działania jest bardzo prosta. Czujnik tlenku węgla ciągle kontroluje stężenie gazu w pomieszczeniu w którym jest on zamontowany. Za każdym razem gdy stężenie tlenku węgla przekroczy minimalne stężenie czujnik dwutlenku węgla informuje nas o tym alarmem dźwiękowym.

Gdzie zamontować czujki?

Czujniki tlenku węgla zamontować powinniśmy w każdym pomieszczeniu, w którym znajdują się urządzenia grzewcze różnego rodzaju. Czujnik nie może być zamontowany zbyt wysoko gdyż tlenek węgla unosi się około 150 centymetrów nad ziemią. Czujnik tlenku węgla nie powinien być przesłonięty żadnymi meblami, do prawidłowego działania potrzebuje przestrzeni.

Bądź pewny w każdym miejscu, w którym się znajdziesz

Przenośny detektor co pozwolą nam sprawdzić stężenie dwutlenku węgla w pomieszczeniach, w których nie ma zamontowanego na stałe czujnika. Dzięki zapisowi maksymalnej wartości pomiaru, dzięki detektorowi możemy kontrolować wydzielanie się dwutlenku węgla w poszczególnych pomieszczeniach. Detektor co jest niewielki i mobilny, co jest jego dużą zaletą gdyż możemy go mieć zawsze ze sobą.
Do góry