Stop Sen Antyzasypiacz Stopsen

Indeks: 1

38,79 zł
Brutto

Stop Sen to urządzenie alarmowe uniemożliwiające kierowcy zaśnięcie za kierownicą. Czujnik wydaje głośny dźwięk w momencie opadania głowy......

Ilość

  • Bezpieczeństwo dokonywanych zakupów Bezpieczeństwo dokonywanych zakupów
  • Szybka dostawa produktów Szybka dostawa produktów
  • Proste zasady zwrotów Proste zasady zwrotów

PRZYJACIEL KAŻDEGO KIEROWCY, NIE POZWOLI CI ZASNĄĆ !!!


Wprowadzony niedawno do naszej oferty produkt, stanowi niewątpliwie interesującą propozycję dla każdego kierowcy a zwłaszcza dla tego, który z racji trybu życia czy też wykonywanego zawodu, nadzwyczaj często siada "za kółkiem" Produktem o którym mowa jest urządzenie, którego celem jest przeciwdziałanie zasypianiu w czasie prowadzenia pojazdu. STOP SEN elektroniczny antyzasypiacz alarmuje gdy Twoja głowa opada (tak jak ma to miejsce w czasie zasypiania) wydając ciągły, głośny dźwięk. STOP SEN jest produktem, w który każdy kierowca powinien wyposażyć się na tzw. "wszelki wypadek". Nigdy nie wiadomo kiedy znajdzie się on w sytuacji, w której będzie zmuszony prowadzić samochód, mimo doskwierającego zmęczenia. Oczywiście nie można w takim przypadku polegać wyłącznie na naszym urządzeniu, gdyż nie może ono w 100 % zagwaran -tować uniemożliwienie zaśnięcia, co więcej, prowadzenie pojazdów w stanie zmęczenia jest niewskazane i niebezpieczne. Jednak jeżeli mimo wszystko kierowca znajdzie w takiej sytuacji to STOP SEN jest produktem całkowicie niezbędnym a jego posiadanie może uratować zdrowie a nawet życie.   

             
ZASADA DZIAŁANIA1.     Naciśnij przycisk w celu włączenia urządzenia i umieść go za prawych uchem,  tak żeby czuć się komfortowo.