Test narkotykowy ORALINE

Indeks: 1

73,00 zł
Brutto

PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY! Błyskawiczny test diagnostyczny do jakościowego, jednoczesnego wykrywania metamfetaminy, opiatów (morfiny, heroiny), kokainy i kanabinoidów (THC) w ludzkiej ślinie...

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Bezpieczeństwo dokonywanych zakupów Bezpieczeństwo dokonywanych zakupów
  • Szybka dostawa produktów Szybka dostawa produktów
  • Proste zasady zwrotów Proste zasady zwrotów

Jednoetapowy test ORALINE jest przeznaczony do wykrywania 4 substancji narkotycznych takich jak jak Marihuana (THC), Kokaina (COC), Opiaty (OPI), Metamfetamina (MET) oraz ich metabolitów.

Narkotest jest bardzo prostym w wykonaniu testem ze śliny. Zasada działania polega na zebraniu próbki śliny do łyżeczki, która jest integralną częścią testu i odczytaniu wyników w czasie pomiędzy 10-12 minutami. Łatwy w interpretacji wynik polega na pojawieniu się lub braku barwnych linii w okienku do odczytywania wyników.

 

 

Jednoetapowy system eliminuje drugi typowy etap dodawania próbki do urządzenia. Do pobierania próbki jest wykorzystana opatentowana łyżeczka, która jest zintegrowana z urządzeniem. Używając testu nie ma potrzeby wyciskania lub pipetowania próbki śliny.

Test wykrywa i identyfikuje narkotyki i substancje pochodne w ciągu 24 godzin od zażycia, następną metodą jest zastosowanie testu z moczu.

Zalety:

–        Jednoetapowa procedura, brak konieczności przenoszenia próbki, nierozcieńczona próbka

–        Pobieranie próbki za pomocą łyżeczki. Brak kontaktu gąbki z jamą ustną osoby badanej.

–        Koreluje z pomiarami laboratoryjnymi GC/MS lub LC/MS

–        Specyficzny dla związków macierzystych [COC, Δ9-THC]

–        Dokładne wyniki już po 10-12 minutach.

–        Nie ma potrzeby krępującego nadzorowania pobierania próbki.

–        Nie ma potrzeby przeprowadzania testu na wykrycie sfałszowania próbki.

–        Jedyny test na rynku wykrywa związek macierzysty marihuany.

 

 

Narkotest jest przeznaczony do użytku przez profesjonalne instytucje, laboratoria kliniczne, kliniki uzależnień od narkotyków, agencje prawne, firmy wdrażające programy profilaktyki antynarkotykowej itp. Tester został tak zaprojektowany, aby osiągać optymalne wyniki używając świeżych próbek płynu jamy ustnej. Producent nie zaleca używania zmienionych/przetworzonych lub starych próbek śliny, ponieważ może to spowodować błędny wynik.

 

CHARAKTERYSTYKA:

 

 

THC- Kanabinoidy delta 9-THC

          11-nor-delta 9-COOH-THC

           (Marihuana, Haszysz, Trawa)

4ng/mL

4ng/mL

COC- Kokaina

           Benzyolecgonina

           (Crack, Koka)

25ng/mL

10ng/mL

MET- Metamfetamina

           ( Speed, Crank, Ecstasy)

50ng/mL

OPI- Morfina

        ( Heroina, Morfina, Kodeina)

40ng/mL

 

Ograniczenia procedury

 

Test  ORALINE jest zaprojektowany do testowania wyłącznie ludzkiej śliny. Osoba badana musi wyprodukować dostateczną ilość śliny w celu prawidłowego działania testu. Wynik dodatni na obecność któregoś z testowanych narkotyków wskazuje jedynie na obecność tego narkotyku lub jego metabolitu, ale nie wskazuje ani nie mierzy poziomu stężenia tego narkotyku w organizmie. Istnieje możliwość ze inne substancje i/lub czynniki, takie jak techniczne lub proceduralne błędy mogą ingerować w działanie testu i spowodować fałszywe wyniki. Jeśli uzyskałeś wynik dodatni testu zadbaj o osobę, która poddałeś badaniu polecając ją opiece terapeuty lub zgłoś do specjalistycznych ośrodków pomocy osobom uzależnionym. Po przeprowadzeniu testu nie podejmuj samodzielnie żadnych działań medycznych bez uprzedniej konsultacji z lekarzem.

 

NARKOTEST posiada znak CE - dopuszczenia na rynek europejski              

 

Przechowywać w temp. 2-30°C

 

PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 25 szt - cena do negocjacji.

VAT 7%.