Ranking alkomatów do 500 zł

Ranking alkomatów do 500 zł

Żyjemy w czasach, w których bezpieczeństwo na drodze jest priorytetem, zwłaszcza z punktu widzenia uczestników ruchu drogowego. Z tego powodu wybór właściwego alkomatu staje się dziś nie tyle kwestią wygody, ile raczej moralnym obowiązkiem, który spoczywa na każdym kierowcy. Zastanawiasz się, jaki alkomat kupić do 500 zł, aby sprostał Twoim oczekiwaniom? Sprawdź nasze propozycje!

Alkomat do 500 zł – czy warto w niego zainwestować?

Alkomat to urządzenie, które kojarzy się głównie z pracą patrolu policji, który sprawdza u kierowców zawartość alkoholu w pobieranym powietrzu. Okazuje się jednak, że chcąc zachować bezpieczeństwo na drodze, coraz więcej osób decyduje się na zakup takiego sprzętu na własny użytek, aby mieć tym samym pewność, że nie stwarzają zagrożenia dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Tym, co może okazać się dla nich kłopotliwe, jest jednak wybór odpowiedniego alkomatu, który spełni wszystkie ich oczekiwania, a zarazem będzie korzystny cenowo.

Obecnie na rynku znajdziemy szeroki wybór alkomatów w różnych przedziałach cenowych. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się m.in. alkomaty do 500 zł, które nie wymagają dużego nakładu finansowego, a zarazem zapewniają długotrwałą i wydajną pracę. Co więcej, większość tych modeli zostało dostosowanych do najnowszych technologii związanych z precyzyjnym wykrywaniem alkoholu w organizmie. Dzięki temu kierowca może liczyć na wiarygodny i dokładny wynik, który upewni go, czy może bezpiecznie prowadzić pojazd.

Jaki alkomat do 500 zł wybrać? Oto nasz ranking!

W poniższym zestawieniu znaleźć można ranking 4 tanich, dobrych alkomatów do 500 zł, które dostępne są w naszej ofercie. Wszystkie produkty są objęte gwarancją producenta, dzięki czemu w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów z ich działaniem klient może liczyć na wsparcie producenta.

1.    Alkomat ALKOHIT X8

Dobry alkomat do 500 zł - tak można określić model marki Alkohit. Urządzenie, które mierzy poziom alkoholu z zakresem pomiarowym do 4,000‰. Sprzęt wyróżnia się atrakcyjnym designem i solidną konstrukcją, która zapewnia łatwość w obsłudze i wysoką precyzję działania. Alkomat posiada sensor elektrochemiczny, który zapewnia stabilne pomiary. Alkomat jest świetnym wyborem zarówno do użytku domowego, jak i do przeprowadzania kontroli trzeźwości pracowników w środowisku pracy. Alkomat waży niecałe 90 g, dlatego sprawdzi się również w podróży. 

2.  Alkomat Alkohit X5 z atestem

Jeden z najlepszych i zarazem najprostszych alkomatów z grupy analizatorów osobistych dostępnych aktualnie na rynku. Alkomat bazuje na innowacyjnej technologii elektrochemicznego sensora (z gwarancją na sensor DKD), przez co pozwala na uzyskanie powtarzalnych i precyzyjnych wyników, zwłaszcza w przypadku niskich zakresów pomiarowych. Wynik na alkomacie wyświetlany jest z dokładnością do trzech miejsc po przecinku. Czas wdmuchiwania powietrza to 15 sekund, oczekiwania na wynik zaledwie kilka sekund. W standardzie urządzenie jest skalibrowane w ‰. Na życzenie klienta wykonujemy kalibrację w mg/L.

3.    Alkomat BACscan F-30

Bestsellerowy model cyfrowego automatu służącego do pomiaru stężenia alkoholu we krwi na podstawie analizy wydychanego powietrza. Alkomat jest jednym z najlepszych modeli z grupy BACscan®, który bazuje na zaawansowanych procesorach oraz platynowej komórce pomiarowej (sensorze) o stabilnym działaniu. Urządzenie posiada możliwość zapisu do 10 ostatnich wyników pomiarów. Model objęty jest 10-letnią gwarancją oraz 24-miesięcznym okresem nielimitowanej kalibracji. 

Sprawdź jak skalibrować alkomat

4.     Alkomat BACscan F-45

Nowoczesny alkomat zapewniający wysoki zakres pomiarowy (do 4 promili), jak również powtarzalne wyniki testów, które widoczne są na czytelnym dwukolorowym panelu LCD. Dodatkowym udogodnieniem automatyczne wyłączenie urządzenia po 20 sekundach bezczynności lub 30 sekundach  po wykonaniu pomiaru. Alkomat F-45 umożliwia wybór jednostki, w której wyświetlony ma zostać wynik pomiaru, w tym %BAC oraz mg/l.

 

Jak widać, wybór alkomatu do 500 zł to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o bezpieczeństwo swoje i pozostałych uczestników ruchu drogowego. Jeśli jednak wciąż masz wątpliwości i nie wiesz, który z modeli wybrać, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego rozwiązania!

Jeżeli szukasz dodatkowych rozwiązań zapraszamy do zapoznania się z naszymi bestsellerami:

  1. Alkohit X3 Alkomat dla Ciebie - PROMOCJA

  2. Bezustnikowy alkotest ALKOHIT x100 PROMOCJA do 6 lat gwarancji

  3. Bezdotykowy alkomat Alkohit X50 2 lata kalibracji co 3500 pomiarów - GWARANCJA do 6 lat*

  4. Alkomat AlcoFind Elite *nowy sensor Pro-kalibracja pierwotna Gratis

All comments