Czujnik czadu CO 3500

Indeks: 1

1 136,00 zł
Brutto

Czujnik czadu

Ilość

 

Bezpieczeństwo dokonywanych zakupów

 

Szybka dostawa produktów

 

Proste zasady zwrotów

Seria Pac® to szybkie, dokładne i niezawodne, a także łatwe w użyciu osobiste detektory jednogazowe, tu wersja kotroli pod względem tlenku węgla CO. Urządzenia są wyjątkowo wytrzymałe, przekazują wyraźne sygnały ostrzegawcze i wyświetlają neutralne językowo komunikaty. Najnowocześniejsza technologia zastosowana w czujnikach, za każdym razem zapewnia wiarygodne rezultaty.

 

Urządzenia  Pac są małe i przenośne, ale jednocześnie zostały wyposażone w wiele innowacyjnych funkcji. Podczas konstruowania produktu wzięliśmy szczególnie pod uwagę aspekty użytkowe przy zastosowaniu w różnych dziedzinach przemysłu.

 

Odporna na uderzenia i działanie substancji chemicznych gumowa obudowa spełnia wymogi normy IP 68, a więc urządzenie jest odporne na strumień wody. Stabilny i obrotowy zacisk krokodylowy zapewnia bezpieczne mocowanie do ubrania pracownika. Dobrze widoczne kolory (żółty dla H2S), pomagają z odległości rozróżnić gaz monitorowany przez urządzenie.

 

Urządzenia są łatwe w obsłudze jedną ręką, nawet w rękawicach; będą one cały czas zapewniać jasne i wiarygodne wyniki. Duży, podświetlany wyświetlacz LCD wyświetla tylko wartości numeryczne. Mając na uwadze prostotę obsługi, zrezygnowano z interfejsu językowego. Wskazania wyświetlacza widać wyraźnie nawet w ciemności.

 

W połączeniu z wielotonowymi alarmami akustycznymi i alarmem wibracyjnym urządzenie emituje widoczny z każdej strony wyraźny optyczny sygnał alarmowy; diody znajdujące się na górze i na dole urządzenia migają jasno.

 

W urządzeniu zastosowano najnowszą technologię miniaturowych czujników XXS. Seria  Pac oznacza doskonałość w obszarze wykrywania gazu. Urządzenia są niezwykle trwałe, bardzo czułe i mają wiele różnych funkcji, które potrafią zarejestrować zdarzenia, włącznie z możliwością indywidualnej regulacji częstotliwości testów funkcjonowania i kalibracji.

 

Urządzenie zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, nawet gdy znajduje się w kieszeni lub gdy przez przypadek zostanie zasłonięty wlot gazu. Inteligentne ustawienie czujnika umożliwia pomiary zarówno u góry, jak i z przodu urządzenia.