Alkomat samochodowy - blokada alkoholowa ilteQ

Indeks: 1

4 750,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Bezpieczeństwo dokonywanych zakupów Bezpieczeństwo dokonywanych zakupów
  • Szybka dostawa produktów Szybka dostawa produktów
  • Proste zasady zwrotów Proste zasady zwrotów

Blokada alkoholowa w samochodzie - cena i zastosowanie

Chociaż statystyki mówiące o liczbie zdarzeń drogowych z udziałem nietrzeźwych kierowców cały czas spadają, to nadal wiele osób decyduje się wsiąść za kółko po wypiciu alkoholu - w 2010 r. odnotowano aż 165 885 takich przypadków. Interesuje Cię skuteczna blokada alkoholowa w samochodzie? Chcesz mieć całkowitą pewność, że jesteś trzeźwy po wieczornej imprezie? A może chcesz uchronić swoich najbliższych przed jazdą na podwójnym gazie? Z myślą o tego typu problemach powstało innowacyjne urządzenie - alkomat w samochodzie. ilteQ 1 to nowoczesny sprzęt, który może zainstalować w swoim aucie każdy kierowca. Blokada alkoholowa bada stan trzeźwości osoby siadającej za kółkiem i uniemożliwia włączenie silnika, jeśli stan alkoholu w wydychanym powietrzu przekroczy próg 0,2 promila.

https://www.youtube.com/watch?v=CobXIdboXCk

 

Blokada alkoholowa  składa się  z trzech modułów:

  • modułu akwizycyjnego, czyli testera z ustnikiem, w który dmuchamy po wejściu do samochodu, zintegrowanego z modułem sterującym, „mózgiem” urządzenia, które po analizie stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu pozwala lub uniemożliwia uruchomienie samochodu.
  • o tym, czy możemy ruszyć, czy nie informuje sygnalizacja świetlna i dźwiękowa testera,
  • trzeci moduł – specjalny system oświetleniowy LED umieszczony na szybie auta – to informacja dla pozostałych uczestników ruchu o statusie pojazdu: „bezpieczny” lub „niebezpieczny”. System pomaga Policji i innym służbom upoważnionym do kontroli kierowców oraz podpowiada całemu otoczeniu o potencjalnie niebezpiecznym kierowcy.

 

System ilteQ działa w każdej sytuacji – niezależnie, czy wsiadamy do samochodu żeby przejechać 2, czy 500 km. Gwarantuje zarówno kierowcy, jak i jego bliskim, pewność siebie, która wynika ze świadomości, że prowadzi on pojazd na trzeźwo. Także rodzice mają dzięki niemu pewność, że ich młody syn, czy córka, mając zamontowany system, nie będzie podatny / podatna na namowy znajomych na spożycie alkoholu i prowadzenie pojazdu. Rodzice montują system synowi, czy córce niezależnie od tego, że im ufają. Każdy z nas był kiedyś po prostu młody i wie, na jakie pokusy bywa się narażonym. Niestety najczęściej dopiero w momencie tragedii, która nas dotknęła, zastanawiamy się co mogliśmy zrobić, by jej zapobiec.

 

* Cena montażu w samochodzie osobowym od 300zł netto.

* Montaż odbywa sie w serwisie w Gdańsku.